Klenoty Aurela má dlouholetou tradici v oblasti prodeje klenotnického zboží, zlata, stříbra, hodinek i drahých kamenů. Znalosti a zkušenosti s prací s ušlechtilými kovy se předává z generace na generaci již dlouhá léta. 

Klenoty Aurela je kvalitní rodinná zlatnická firma s dlouholetými zkušenostmi, a to od roku 1992.  Naše provozovny se nachází v centru Prahy.

Vždy Vás obslouží náš příjemný a kvalifikovaný personál. Naši zaměstnanci Vám pomůžu najít šperk v klidném zázemí obchodu. Při takové chvíli nebudete ničím rušeni, a tak můžete vstřebávat nádheru vybraných šperků. Ten nejhezčí šperk si můžete vybrat pro sebe, či vašeho blízkého.

Nabízíme široký sortiment luxusních zlatých a stříbrných šperků, diamantových šperků, zásnubních a snubních prstýnků a kvalitních značkových hodinek.

Naši zákazníci se k nám rádi vracejí nejen pro široký sortiment nabízeného zboží, ale také pro náš čistý rodinný přístup. Našim hlavním mottem je vytvoření důvěry a celkové spokojenosti každého zákazníka.

Nabízíme:

Zlato, stříbro, diamanty, snubní prsteny, české granátové šperky, značkové hodinky

Oprava šperků, zakázková výroba, fasování kamínků, rhodiování

Prodejna:

Spálená 41, 110 00 Praha 1, tel.: +420 602 853 970, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přímo u metra Národní třída a také na tramvajové zástavce Národní třída. (tram: 6, 9, 18, 22)

Provozovna 2: OC NOVY SMICHOV, Plzeňská 8, 15000, Praha 5
Kontakty na OC NOVY SMICHOV : +420 607 190 607

Sociální sítě

       

 

Sociální sítě nahore